Polecamy


Obsypana nagrodami ekranizacja opowiadania Teda Chianga. Elitarny zespół badawczy musi znaleźć wspólny język z przybyszami z kosmosu.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 30.07 g. 20:10
Benedict Cumberbatch w roli posiadającego ogromną moc neurochirurga, który walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat. Nominacja do Oscara za efekty specjalne.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 23.07 g. 20:10
Żołnierz piechoty jeździ po kraju i opowiada zwykłym obywatelom o swoich doświadczeniach na wojnie w Iraku. Nowatorski film Anga Lee, oparty na bestsellerowej powieści Bena Fountaina.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 16.07 g. 20:10
Opowieść o słynnej szwedzkiej królowej Krystynie – kobiecie pod presją swojego urzędu, otoczonej przez nieprzyjaznych polityków, która znajduje wytchnienie w związku ze swą damą dworu.
KANAŁ: Cinemax HD
EMISJA: Piątek, 14.07 g. 20:00
Klaustrofobiczny horror o niewidomym mężczyźnie, który prowadzi grę na śmierć i życie z grupą młodych ludzi, którzy odważyli się włamać do jego domu.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 09.07 g. 20:10
Grupa produktów spożywczych z supermarketu chce się dowiedzieć, skąd pochodzi i co stało się ze szczęśliwcami, którzy opuścili sklep. Ich przewodnikiem jest rezolutna parówka o imieniu Frank.
KANAŁ: Cinemax HD
EMISJA: Sobota, 08.07 g. 21:00
Bill występuje przeciwko własnemu gangowi. Gdy zostaje postrzelonyy, jego żona Jane (Natalie Portman) postanawia się zemścić. Kobiecie pomaga jej dawna miłość, rewolwerowiec Dan Frost.
KANAŁ: CANAL+ HD
EMISJA: Sobota, 08.07 g. 16:50
Stanley Hill (John Travolta) i jego żona zostają napadnięci w podziemnym garażu. Mężczyzna podejmuje próbę walki z bandytami. Niestety Vivian zostaje ranna i umiera. Stanley postanawia się zemścić.
KANAŁ: CANAL+ HD
EMISJA: Piątek, 07.07 g. 21:00
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o hollywoodzkim scenarzyście Daltonie Trumbo, który trafia na czarną listę z powodu komunistycznych przekonań.
KANAŁ: HBO HD
EMISJA: Niedziela, 02.07 g. 20:10
Rok 1986. Agent Robert Mazur ma przeniknąć do organizacji przestępczej Pablo Escobara. Udaje amerykańskiego biznesmena, który zajmuje się praniem brudnych pieniędzy. Przez pięć lat gromadzi dowody.
KANAŁ: CANAL+ HD
EMISJA: Sobota, 01.07 g. 21:00